Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/www/lokbox.cz/:/usr/local/php-7.4/lib/) in /data/www/lokbox.cz/www.lokbox.cz/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 465
Objevte kapří paštiku z farmy Poříčí!

Objevte kapří paštiku z farmy Poříčí!

Chleba s paštikou. Synonymum nekvalitního jídla? Čecháčkovství? Nebo návrat do dětství, kdy jste do sebe lámali jeden krajíc za druhým? Pro každého něco jiného. Co se ale seznámit s paštikou, která v Česku nemá obdoby?

Kapří paštika a její příběh

Asi si dokážete představit, že paštiku můžeme udělat z lecčeho. Slyšeli jste ale o kapří paštice? Pro nás to byla novinka, když jsme se ní seznámily, ale pak to byla láska na první ochutnání. Tím spíš, že kapr je nejvýznamnější druh chovaný v rybnících na našem území a tradice rybníkářství v Česku sahá až do 12. století.

Na farmě v Poříčí se toho nebáli a chytili příležitost za pačesy. A protože jsou jak milovníci dobrého jídla, tak dlouholetí chovatelé kaprů, vzniklo z toho jediné – kapří paštika. Podobu a chuť prý ladili 5 let, což se ale více než vyplatilo. Díky tomu si můžete tento jedinečný gurmánský zážitek vychutnat i vy!

Žádný lepek, umělé přísady nebo kosti. Jen jemné kapří maso, přírodní antioxidanty a omega 3 mastné kyseliny. Kapři z farmy v Poříčí žijí celý svůj život v čisté vodě, která je bohatá na živiny. A protože je voda v rybnících na Vysočině chladnější (díky vyšší nadmořské výšce), kapři si se svým růstem dávají pěkně na čas a jejich maso je tak lahodnější.

Není náhodou, že kapří paštika dostala světové ocenění Red Dot Award 2019 v kategorii Packaging Design. Dalším úspěchem byl zisk britské gastronomické ceny Great Taste 2020 v kategorii Rybí paštiky a terinky. Tak co, uchutnáte i vy?

Kapří paštika v Lokboxu Výletník

Kapří paštika je součástí našeho Lokboxu Výletník, který ještě obsahuje sušené maso z Vysuš to a bylinkový čaj z bylinné farmy Květomluva.

Objevujte produkty menších českých firem, které jsou vyráběny kvalitně a s láskou! 

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security