Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/www/lokbox.cz/:/usr/local/php-7.4/lib/) in /data/www/lokbox.cz/www.lokbox.cz/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
Květomluva a bylinný čaj z Bílých Karpat

Květomluva a její bylinný čaj z Bílých Karpat

Nejen v zimě člověk ocení zahřátí v podobě kvalitního bylinného čaje. Mnoho z nás ale ocení čaj i v letních obdobích, jelikož s ním startujeme svůj den. Tím spíš si tento nápoj zamilujeme, když známe jeho původ a příběh, který se za jeho zrodem ukrývá.

BIO bylinný čaj z Květomluvy a jejich příběh

Jaký příběh se ukrývá za bylinným čajem Pro Tebe, který můžete najít v Lokbox krabičce Výletník? Nejen za tímto čajem, ale vším, co produkuje bylinná farma Květomluva stojí rodina Fryzelkova. Své produkty vyrábí ručně, v malých objemech a s odpovědností k přírodě kolem. A kde to vlastně je?

Květomluva se nachází v Bílých Karpatech ve Vlachovicích a jak sami říkají je to chudá, kamenitá a kopcovitá krajina. Na svých políčcích sklízí bylinky, které poté ručně zpracovávají v certifikované BIO kvalitě. Celková výroba i obaly jsou koncipovány tak, aby nezatěžovaly životní prostředí a dokonce ho i v něčem rozvíjely. Také zvou všechny, kdo by měl zájem zjistit víc o procesu sběru a výroby, na návštěvu.

Hlavní myšlenka k vytvoření BIO bylinného čaje Pro Tebe byla uchování si chvil vzácných, ale i těch každodenních. Jinými slovy vnímat každý den jako dar. A třeba tímto čajem obdarovat někoho blízkého na kom nám záleží a strávit s ním pár každodenních a současně neopakovatelných chvil.

V BIO bylinném čaji Pro Tebe si můžete vychutnat bio citronovou trávu, bio agastache anýzovou, bio mátu, bio meduňku, bio tymián, bio sléz, bio miniviolku a bio lístky růže. K přípravě čaje použijte 1-2 lžičky směsi, přelijte 250 ml vařící vodou a louhujte minimálně 10 minut. 

BIO bylinný čaj Pro Tebe v Lokboxu Výletník

BIO bylinný čaj Pro Tebe je součástí našeho Lokboxu Výletník, který ještě obsahuje kapří paštiku z farmy Poříčí a sušené maso El Peso z Vysuš to!

Objevujte produkty menších českých firem, které jsou vyráběny kvalitně a s láskou! 

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security