Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/www/lokbox.cz/:/usr/local/php-7.4/lib/) in /data/www/lokbox.cz/www.lokbox.cz/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 466
O nás - Lokbox %O nás %lokbox %kdo jsme %Kamila a Simona %mystery box

Kdo vám zajistí radost?

Kamila a Simona.

Poznaly jsme se v Dánsku, kam jsme odešly studovat. Po dvou semestrech sdílení společného pokoje, studia ve stejné třídě a víkendech strávených na brigádě v hotelu, kde hlavní specializací Kamily bylo stlaní postelí, zatímco Simona se soustředila na dokonalou čistotu toalet, se naše cesty na další dva akademické semestry rozešly.

Po roce na stáži jsme se v Dánsku ale opět sešly, znovu sdílely pokoj a začaly pracovat na konceptu lokboxu. A to minimálně s takovým nadšením, s jakým jsme konzumovaly chilli omáčku, obdivovaly Martina Veselovského a diskutovaly o změně vzdělávacího systému v ČR.

Ať už máte dotaz ohledně samotného projektu, Kamily a Simony, či chcete vědět, jestli je lepší Brno nebo České Budějovice, napište nám tady, tady a nebo tady.

Taky nás nezapomeňte sledovat na Instagramu a Facebooku.

Vaše Kamila a Simona

společné foto zakladatelek firmy

Proč lokbox?

Kamila

Proč jste se rozhodly založit lokbox?

Chtěly jsme rozjet projekt, který dává smysl a který nás bude bavit. Něco, co bude lidem přinášet radost a v čem zároveň najdou využití.

Lokbox je pro tebe synonymem pro:

Nadšení a smysluplnost.

Na co z lokboxu se můžeme těšit? Odtajníš nějaké tvé oblíbené produkty? 

Těstoviny a medové produkty. Protože med je život. A taky pytlíky na bezobalové nakupování, produkty do domácnosti… Hele, prostě se budete muset nechat překvapit, mně se líbí všechno.

Doporučila bys lokbox své mámě?

Moje máma by doporučila lokbox vám.

Je lepší Brno nebo České Budějovice?

Já si tady odložím jedno slovo: pikador. Přeberte si to, jak potřebujete.


Simona

Proč jste se rozhodly založit lokbox?

Chtěly jsme začít podnikat. Pak Kamča přišla s nápadem mystery boxu, což jsme upravily a spojily s myšlenkou podpory lokálních firem.

Lokbox je pro tebe synonymem pro:

Lokálnosti, poznávání, překvapení, radosti.

Na co z lokboxu se můžeme těšit? Odtajníš nějaké tvé oblíbené produkty? 

Určitě jídlo. Pralinky, ořechová másla nebo domácí povidla. 

Doporučila bys lokbox své mámě?

I tátovi. A svému klukovi. Pak sourozencům, prarodičům, kamarádům, sousedům, paní v obchodě, paní na poště, řidiči autobusu a pánovi s pizzou. Ještě bych lokbox sdílela na facebooku, abych ho doporučila svým bývalým spolužákům, širší rodině a lidem, co jsem viděla jednou v životě, ale mám je v přátelích.

Je lepší Brno nebo České Budějovice?

Lepší je určitě Brno. Na druhou stranu Brno nemá pikador, takže jsem trochu na pochybách.

x Logo: Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security